""

Peakoka lugu

Soovides pakkuda värske pastaga võrdväärset kuiva pastat, lõi Panzani restoranipastaga võrdväärse tootesarja Selezione di Chef.

See pasta on unikaalse oskusteabe tulemus. See on valmistatud, sõtkutud ja vormitud nagu värske pasta ning tulemuseks on erakordne maitse.

Värskete munadega valmistatud pasta püsib kreemine ja soojendamise ajal paremini koos ning pakub suussulavat al dente elamust.

Sinu kord olla peakokk

Selezione di Chef on täiuslik kombinatsioon suussulava tekstuuriga pastast ja pikast säilivusajast. Tegemist on erakordse kulinaarse elamusega!

Pärast pimedegusteerimist
soovitasid seda pastat kolm peakokka neljast!*

Suurepärane kaaslane sinu roogadele, et rõõmustada iseennast ja teisi!

Kes ütles, et hõrgutavaid pastaroogi saab ainult restoranist?

*restoraniomanike soovitatud toode, CHD ekspertide uuring, oktoober 2014.

Koostisained

Munad on meie Selezione di Chefi pastade oluline koostisosa.Tippkvaliteediga toodete garanteerimiseks on kõige olulisem tagada mune munevate kanade heaolu.

Just seepärast oleme pühendunud vastutustundlikule loomade heaoluprogrammile. Aastast 2021 tagame, et kõik meie munad on pärit vabalt peetavatelt kanadelt, kes elavad maapinnal, mitte puurides.


Valmistamise nõuanded

Valmista sama maitsev pasta kui restoranis

Pane pasta keevasse vette ja lisa soola maitse järgi (1 l vett 100 g pasta kohta) ning keeda paki esiküljele märgitud aja jooksul.