""

Šéfkuchařův příběh

Zrozeny z přání, aby sušené těstoviny byly stejně dobré jako čerstvé, Panzani vytvořila: Selezione di Chef – těstoviny stejně dobré jako ty v restauraci.

Tyto těstoviny jsou produktem jedinečného know-how. Jsou připraveny, uhněteny a vytvarovány jako čerstvé těstoviny, což jim dává jejich jedinečnou chuť.

Jsou připravovány s čerstvými vejci; tyto těstoviny lépe drží texture po uvaření i převaření a vytvářejí pevnou, na jazyku se rozplývající chuť.

Teď budete šéfkuchařem vy

Řada Selezione di Chef je skvělou kombinací těstovin s pevnou, na jazyku se rozplývající chutí a dlouhé skladovatelnosti. Jedná se o mimořádný kulinářský zážitek!

Faktem je, že po ochutnávce naslepo,
je doporučují 3 ze 4 šéfkuchařů*!
Jsou ideálním spojencem Vašich jídel a pochutnáte si Vy
i ostatní!

Kdo řekl, že šťavnaté těstoviny se podávají pouze v restauraci?

*výrobek doporučovaný majiteli restaurací v rámci studie CHD expert z října 2014.

Ingredience

Základní ingredienci v těstovinách Selezione di Chef tvoří vejce. Takže k tomu, abychom vám zaručili jakostní a prémiové výrobky, je nezbytné zajistit slepicím, která je snáší, pocit pohody.

Proto jsme se zavázali k odpovědnému programu dobrých životních podmínek zvířat. Od roku 2021 garantujeme, že všechna naše vejce pocházejí od slepic chovaných ve volném výběhu na podestýlce a ne v klecích.


Rady týkající se přípravy

Uvařit si těstoviny stejně tak dobré jako ty v restauraci.

Těstoviny dejte do vroucí vody (1 litr na 100 gramů těstovin), osolte podle chuti a nechte je vařit po dobu, která je uvedená na přední straně obalu.